Розміри: діаметр середній - 25 см висота - 31 см. З підставкою і дренажним отвіром на дні.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людей.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина почуває себе якомога комфортнішою і чудово розвивається.
На відміну від пластмасового горщика, горщик не дасть рослині перегрітися або переохолодитись на підвіконні, а глиняні горщики мають достатньо товстих стінок.
Високотемпературний обпалювання (1150 °C) Щоб горшка була міцною і довговічною, їй потрібно 10 років, щоб не втратити зовнішнього вигляду. Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Спосіб виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі.
Можливість надання фото перед надсиланням.
Спеціальна упаковка використовується для надсилання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 240 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 9 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴



