Кашпо для квітів настінне, виготовлене із шамотної глини ручним способом за допомогою високотемпературного обпалювання. Виріб призначений для зовнішнього розміщення, оскільки виготовлений із сировини, стійкої до температурних змін. Водночас такий горщик дає змогу створити комфортні умови для рослин, позаяк він досить товстостінний і в глиняних горщиках коренева система рослин не перегрівається на сонці та не мерзне за низької температури. На тильному боці кашпо є два отвори для того, щоб легко можна було закріпити його на вертикальній поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Вазон |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Об`єм | 2.4 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


