
Горщик керамічний для квітів Грація No3 22*19,5 см
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 262
+380 (66) 745-29-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри — діаметр 22 см х висота 19,5 см. З підставкою та дренажним отвором на дні.
Натуральна глина — абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає й рослина почувається максимально комфортно та прекрасно розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолодитися на підвіконні.
Високотемпературне випалювання (1150 °C) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці за будь-якої температури.
Спосіб виготовлення — ручне набиття й підпал у печі.
Можливість надання фото перед відправленням.
Спеціальне безпечне паковання використовується для відправлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Об`єм | 4.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴

