З підставкою і дренажним отвіром на дні. Розміри: D 15 см x 11 см.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людей.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина почуває себе якомога комфортнішою і чудово розвивається.
На відміну від пластмасового горщика, горщик не дасть рослині перегрітися або переохолодитись на підвіконнику.
Високотемпературний обпалювання (1150 °C) Щоб горшка була міцною і довговічною, їй потрібно 10 років, щоб не втратити зовнішнього вигляду. Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Спосіб виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі.
Можливість надання фото перед надсиланням.
Спеціальна упаковка використовується для надсилання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 1 кг |
| Об`єм | 1.1 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴


