Розміри: 23*23*18,5 см, С подставкой и дренажным отверстием на дне.
Натуральная глина - абсолютно безпечна для рослин, тварин і людиниа.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина почуває себе себя максимально комфортно та добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.Наші глиняні горщики мають досить товсті стінки.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Тип | Горщик |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


