Розміри - діаметр 20 см х висота 17,5 см. З підставкою і дренажним отвором на дні.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Об`єм | 4 л |
| Висота | 175 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴



