Розміри:діаметр - 16 см висота - 12 см. З підставкою і дренажним отвором на дні.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.Наші глиняні горщики мають досить товсті стінки.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручне набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр | 160 мм |
| Об`єм | 1.5 л |
| Висота | 120 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Кругла |
| Тип | Горщик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴



