Переваги такого типу квіткових горшок:
По-перше, горщики з шамотної кераміки мають стійкість до високої температури, деякі горщики (наприклад, з пластику) дуже нагріваються при гарячій температурі, що сприяє перегріву кореневищ рослин. По-друге, шамотна кераміка ще й морозостійка. Крім того, горщики з шамотної кераміки можуть керувати влагообменом. Якщо в грунті є надлишок вологи, то кераміка-шамот здатна « забрати» цю вологість, щоб кореневища не загнивали, і якщо волога недостатньо для живлення квітів, то жоршовий матеріал може « повертати » цю воду. З горшком з шамотної кераміки не бояться загнання і поява плісені.Шамотна кераміка є екологічно чистим матеріалом, в якому немає нічого шкідливого або ненатуральних домішок.
Крім того, ці горщики витримують навіть досить важкі рослини, тому навіть коли квітка виростає, горщик не падає набік і не падає від маси кімнатної рослини, як це буває, з пластиковими горщиками.
Ще однією важливою перевагою є їхній термін експлуатації — горщики з шамотної кераміки надовго зберігають привабливий оригінальний вигляд, не покриваються подряпинами, тріщинами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.1 кг |
| Діаметр | 240 мм |
| Об`єм | 8 л |
| Висота | 230 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Кругла |
| Тип | Горщик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 529 ₴


