Переваг такого типу квіткових горщиків:
· По-перше, горщики із шамотної кераміки мають стійкість до високої температури, деякі горщики (наприклад, із пластику) дуже сильно нагріваються під час спекотної погоди, що сприяє перегріванню кореневищ рослин.Во-друге, шамотна кераміка ще й морозостійка. Крім того, горщики із шамотної кераміки здатні здійснювати вологообмін. Якщо в ґрунті є надлишок вологи, то кераміка-шамот може «забрати» цю вологість, щоб кореневища не загниливали, і якщо вологи недостатньо для живлення квітки, гірчичний матеріал здатний «віддавати» цю воду назад. З горщиком із шамотної кераміки не страшні загнивання та поява цвілі.Шамотна кераміка є екологічно чистим матеріалом, у якому немає жодних шкідливих або ненатуральних домішок.
Крім того, ці горщики витримують навіть досить важкі рослини, тому навіть коли квітка виростає, горщик не валиться набік і не падає від маси кімнатної рослини, як це буває, наприклад, із пластиковими горщиками.
Ще однією важливою перевагою є їх термін експлуатації — горщики із шамотної кераміки надовго зберігають привабливий первісний зовнішній вигляд, не покриваються подряпинами, тріщинами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Тип | Горщик |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 330 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 11.5 л |
- Ціна: 749 ₴



