З підставкою та дренажним отвором на дні. Розміри: D 14 см х h 12 см.
Натуральна глина — абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає й рослина почувається максимально комфортно та прекрасно розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолодитися на підвіконні. Стінки горщика досить товсті.
Високотемпературне випалювання (1150 °C) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці за будь-якої температури.
Спосіб виготовлення — ручне набиття й підпал у печі.
Можливість надання фото перед відправленням.
Спеціальне безпечне паковання використовується для відправлення.
Відсилання на день замовлення накладеним платіжом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Горщик |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Об`єм | 1.3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


