Декоративний виріб з шамотноъ глини з декорованою ручкою. Висота виробу - 47 см, діамерт максимальний - 33 см, вирыб ручної набивки. Високотемпературний обпалювання забезпечує якість і зносостійкість вази. Такі речі служать багато років, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Метод виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі при температурі 1070 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴



