Декоративний виріб з ефектом "старовинного виробу" з декорованою ручкою. Висота виробу - 46 см, діамерт максимальний - 32 см, виготовлен з червоної глини з додаванням шамоту ручної набивки. Високотемпературний обпалювання забезпечує якість і зносостійкість амфори. Такі речі служать багато років, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Метод виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі при температурі 1070 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Теракотовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴



