Висота - 33 см, діаметр - 42 см, Горшок з підставкою з шамотної глини ручної набивки. Підставка виглядає як єдине ціле з горщиком. Виробництво стиснене під плетену з лози корзину. Високотемпературний обпалювання забезпечує якість та ефективність цього виробу. Такі горщики служать довгі роки, не забарвлюючи свій зовнішній вигляд і забезпечуючи рослини комфортним середовищем для росту та розвитку. З підставкою і дренажним отвіром на дні.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина почуває себе якомога комфортнішою і чудово розвивається.
Служіння від 10 років, не втрачають зовнішнього вигляду. Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Спосіб виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі.
Можливість надання фото перед надсиланням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 420 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 14 кг |
| Об`єм | 27 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴



