Висота — 58 см, діаметр чаші — 40 см. Висота чаші — 36 см, основа ноги — 28*28 см. Горщик із шамотної глини ручної набивки. Високотемпературне випалювання забезпечує якість і зносостійкість цього виробу. Такі горщики слугують довгі роки, не втрачаючи водночас зовнішнього вигляду та забезпечуючи рослинам комфортні умови для росту та розвитку. З дренажний отвір на дні.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає й рослина почувається максимально комфортно та прекрасно розвивається.
Слугують від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці за будь-якої температури.
Спосіб виготовлення — ручне набиття й підпал у печі.
Можливість надання фото перед відправленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип | Горщик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴


