Довжина виробу — 41 см, габаритна ширина — 31 см. Виріб виготовлений із шамотної глини методом ручного набиття. Високотемпературне випалювання за температури 1150 градусів забезпечує якість і зносостійкість амфори. Такі речі слугують довгі роки, не втрачаючи водночас зовнішнього вигляду.
Можна використовувати на вулиці за будь-якої температури.
Можна використовувати на вулиці за будь-якої температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Вага | 8 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴


