Довжина вироби - 47 см, габаритна ширина - 34 см, амфора декорована орнаментом, який повторює зображення золотої скіфської Пекторалі. Виробництво виготовлене з шамотної глини методом ручної набивки. Високотемпературний обпалювання при температурі становить 1150 градусів за Цельсієм. Такі речі служать багато років, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴



