Довжина вироби - 36 см, габаритна ширина - 23 см, виготовлена з шамотної глини ручної набивки. Високотемпературний обпалювання забезпечує якість і зносостійкість амфори. Такі речі служать багато років, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Метод виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі при температурі 1150 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴


