Горщик 10 л із підставкою із шамотної глини ручної набивки. Розміри — 28*26 см. Крім цього є ще 3 розміри: 14 л, 7,5 л, і 6 л. Шамотна глина — повітропроникний матеріал, максимально комфортний для кореневої системи рослин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 10 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴


