З підставкою. Розміри - 30*30 см х висота 27 см. Ручна набивка. Шамотна глина.
Основні відмінні властивості виробів із шамотної глини високотемпературного випалу:
а)стійкість до різноманітних змін навколишнього середовища, тобто вироби можуть використовуватися і всередині, і поза приміщеннями. У зимовий час вони можуть залишатися на вулиці;
б)пориста структура шамотної глини створює максимально комфортні умови для кореневої системи рослини.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 260 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Квадратна |
| Тип | Горщик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898 ₴


