Кашпо, виготовлене з шамотної глини ручним способом через високотемпературне обпалювання. Виробництво призначено для зовнішнього розташування, оскільки виготовлене з сировини, що стійко до температурних змін. А втім, такий горщик дає можливість створити комфортні умови для рослин, оскільки він досить товстий та у глиняних горщиках коренева система рослин не перегрівається на сонці і не мерзне при низькій температурі. На тильному боці кашпи є два отвори для того, щоб легко було закріпити його на вертикальній поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Об`єм | 1.8 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


