Із шамотної глини. Висота — 30 см, діаметр — 30 см. Ручна робота. У горщиках із натуральної глини рослина чудово почувається й активно розвивається.
1. Пориста структура матеріалу дає можливість кореням "дихати".
2. Зайва волога просочує виріб і потім під час висихання ґрунту ніби віддає його в наповнювач вазона.
3. Рослина, перебуваючи на сонці, не перегрівається, як у пластмасовому контейнері, й переохолоджується за зниженої температури.
І дуже важливо - такі горщики не втрачають свого зовнішнього вигляду довгі-довгі роки, хоч би де вони використовувалися — всередині чи поза приміщеннями. Не вицвітають, не покриваються цвіллю, навіть якщо зовні з плином часу в деяких місцях виділяються невеликі сольові відкладення, то можна просто солі змити, і горщик знову, як новий!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 8 кг |
| Об`єм | 15 л |
- Ціна: 799 ₴

