Висота 44 смв. Шамотна глина. Ручна робота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 440 мм |
| Форма вази | Фігурна |
| Діаметр підстави | 200 мм |
| Діаметр горловини | 240 мм |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Висота | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴


