Висота 49 див. Шамотна глина. Ручна робота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Висота вази | 490 мм |
| Діаметр підстави | 190 мм |
| Діаметр горловини | 190 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴

