Горщик із підставкою із шамотної глини ручної набивки. Розміри — 26*26 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 260 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Об`єм | 8 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴


