Висота - 38 см, діаметр середній- 33 см, Горщик з підставкою з шамотної глини ручної роботи. Високотемпературний обпалювання забезпечує якість та ефективність цього виробу. Такі горщики служать довгі роки, не забарвлюючи свій зовнішній вигляд і забезпечуючи рослини комфортним середовищем для росту та розвитку. З підставкою і дренажним отвіром на дні.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина почуває себе якомога комфортнішою і чудово розвивається.
Служіння від 10 років, не втрачають зовнішнього вигляду. Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Спосіб виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі.
Можливість надання фото перед надсиланням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 330 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 10 кг |
| Об`єм | 26 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴

