З підставкою і дренажним отвором на дні. Підходить для фіалок. Розміри: D 20 см х h 9 см.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Відправка в день замовлення післяплатою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Горщик |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 210 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Об`єм | 1.4 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

