Розміри - 33*26 см. Горщик з підставкою з шамотної глини ручної вибійки. Високотемпературний випал забезпечує якість і зносостійкість даного виробу. Такі горщики служать довгі роки, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду та забезпечуючи рослинам комфортні умови для росту і розвитку. З підставкою і дренажним отвором на дні.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 330 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Об`єм | 15 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

