Розміри - діаметр 14 см х висота 12 см. З підставкою та дренажним отвором у дні.
Натуральная глина - абсолютно безпечна для рослин, тварин і людиниа.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина почуває себе себя максимально комфортно та добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.25 кг |
| Об`єм | 1.3 л |
| Висота | 125 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴

