Горщик з підставкою з глини ручної вибійки . Розміри:діаметр - 12,5 см висота - 9 см.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.7 кг |
| Об`єм | 0.7 л |
| Висота | 115 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴


