З підставкою і дренажним отвором на дні. Підходить для кактусів. Розміри: 34*22 см, висота - 13 см.
Розміри , Ручна робота.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Відправка в день замовлення післяплатою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴

