Горщик з підставкою з шамотної глини ручної вибійки . Розміри - 36*34 см (27л). Високотемпературний випал забезпечує якість і зносостійкість. Завдяки пористій структурі шамоту коріння рослин можуть дихати, а це життєво важливо для рослин. Адже від цього залежить, чи здоровий вигляд у Ваших зелених «вихованців».
Цікава особливість: шамотний виріб спочатку вбирає вологу, а потім поступово віддає її назад рослині.Виріб володіє морозостійкістю і одночасно толщина стін дозволяє ізолювати від перегріву кореневу систему. Крім того, випаровуючись через капіляри, волога перешкоджає перегріву горщиків і вуличних вазонів, які перебувають на сонці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 10 кг |
| Об`єм | 27 л |
- Ціна: 1 434 ₴

