Шамотна глина. Висота — 47 см, діаметр чаші — 40 см. Основа — 28*28 см. Внутрішня глибина чаши 21-21,5 см. Ручна робота.
Основні відмінні властивості виробів із шамотної глини високотемпературного обпалювання:
а) Стійкість до різних змін довкілля, тобто вироби можуть використовуватися і всередині, і поза приміщеннями. У зимову пору вони можуть залишатися на вулиці;
б) Пориста структура шамотної глини створює максимально комфортні умови для кореневої системи рослини, вони не перегріваються за високої температури та не переохолоджуються під час зниження температури, зайва волога випаровується через пори, коріння "дихає".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 370 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 1 525 ₴

