-10%

Горщик підлоговий шамотний 34*30 для квітів Китайський №1
1 125 ₴
1 012,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 170
+380 (66) 745-29-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри - 34*30 см. Горщик з підставкою з шамотної глини ручної вибійки. Високотемпературний випал забезпечує якість і зносостійкість даного виробу. Такі горщики служать довгі роки, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду та забезпечуючи рослинам комфортні умови для росту і розвитку. З підставкою і дренажним отвором на дні.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 7 кг |
| Об`єм | 20 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012,50 ₴


