Горщик з підставкою з глини ручної вибійки . Розміри - діаметр 26 * висота 12 см. Така ж модель є в меншому розмірі 23*10 см.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


