
Горшок керамічний для рослин Віола 18*13см
291 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325
+380 (66) 745-29-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри - 18*13 см з підставкою і дренажним отвором на дні.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людей.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина почуває себе якомога комфортнішою і чудово розвивається.
На відміну від пластмасового горщика, горщик не дасть рослині перегрітися або переохолодитись на підвіконнику.
Високотемпературний обпалювання (1150 °C) Щоб горшка була міцною і довговічною, їй потрібно 10 років, щоб не втратити зовнішнього вигляду. Можна використовувати на вулиці при будь - якій температурі.
Спосіб виготовлення ручного набивка і обпалювання в печі.
Можливість надання фото перед надсиланням.
Спеціальна упаковка використовується для надсилання.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Об`єм | 2 л |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴
