Розміри - 18*18 см. З підставкою і дренажним отвором на дні.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні. Наші глиняні горщики мають досить товсті стінки.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 190 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Об`єм | 3.3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


