Висота - 48 см, діаметр чаші - 33 см. Горщик з шамотної глини ручної набивки. Високотемпературний обпал забеспечує якість та зносостійкість даного виробу. Такие горщики зберігають свій вигляд довгі роки, забеспечуючи при цьому рослинам комфортні умови для росту та розвитку. З дренажним отвором.
Служать від 10 років, не втрачаючи зовнішнього вигляду. Можна використовувути на вулиці і взимку.
Служать від 10 років, не втрачаючи зовнішнього вигляду. Можна використовувути на вулиці і взимку.
Спосіб виготовлення - ручне набивання і випалення в печі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴

