
Горщик підлоговий шамотний для квітів Елегант No2
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 195
+380 (66) 745-29-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З підставкою. Розміри — діаметр 29 х висота 28 см. Шамотна глина. Ручне набиття.
Основні відмінні властивості виробів із шамотної глини високотемпературного обпалювання:
а) Стійкість до різних змін довкілля, тобто вироби можуть використовуватися і всередині, і поза приміщеннями. У зимову пору вони можуть залишатися на вулиці;
б) непориста структура шамотної глини створює максимально комфортні умови для кореневої системи рослини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Об`єм | 16 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

