
Горщик керамічний Дубок малий 23*11,5*10 см
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 123
+380 (66) 745-29-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овальна форма типу плошки.Глибина горщика — 8 см.
З підставкою та дренажним отвором на дні.
Натуральна глина — абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає й рослина почувається максимально комфортно та прекрасно розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолодитися на підвіконні.Наші глиняні горщики мають досить грубі стінки.
Високотемпературне випалювання (1150 °C) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці за будь-якої температури.
Спосіб виготовлення — ручне набиття й підпал у печі.
Можливість надання фото перед відправленням.
Спеціальне безпечне паковання використовується для відправлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Об`єм | 1.4 л |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Тип | Горщик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴

