Висота - 80 см. Розмір основи - 27*27 см, діаметр верхньої площадки - 28.5 см. Виготовляється з шамотної глини, ручна вибійка, випалювання при 1150 градусах. Виріб придатний для використання на вулиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Ширина підставки | 270 мм |
| Висота підставки | 800 мм |
| Вага підставки | 17.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 298 ₴


