Розміри 13х13х18 см. С подставкой и дренажным отверстием на дне.
Натуральная глина - абсолютно безвредна для растений, животных и человека.
Структура натуральной глины имеет микропоры, благодаря которым корневая система дышит и растение чувствует себя максимально комфортно и прекрасно развивается.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.9 кг |
| Об`єм | 2 л |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Горщик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴

