Шамотна глина, висота 44 см, ручна робота. Ваза має циліндрічну форму і декорована гілками дерева з двома пташками на гілках цього дерева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вази | 170 мм |
| Висота вази | 460 мм |
| Форма вази | Циліндр |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Діаметр підстави | 170 мм |
| Діаметр горловини | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴


