Размеры 29х29 см. Горщик з підставкою з шамотної глини ручної роботи. Високотемпературний обпал забеспечує якість і зносостійкість даного виробу. Такие горшки служат долгие годы, не теряя при этом внешнего вида и обеспечивая растениям комфортные условия для роста и развития. С подставкой и дренажным отверстием на дне.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Об`єм | 13 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴



