
Горщик керамічний для квітів Під камінь №2
288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 080
+380 (66) 745-29-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З підставкою і дренажним отвором на дні. Розміри: D 15 см х h 17 см.
Натуральна глина - абсолютно нешкідлива для рослин, тварин і людини.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
На відміну від пластикового такий горщик горщик не дасть рослині перегрітися або переохолоджуватися на підвіконні.
Високотемпературний випал (1150 ° с) забезпечує горщикам міцність і довговічність.Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Спеціальна безпечна упаковка використовується для відправки.
Відправка в день замовлення післяплатою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Об`єм | 1.7 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴
