Висота — 60 см. Шамотна глина. З двома ручками. Ручна робота. Виріб придатний для використання поза приміщеннями на відкритому повітрі, зокрема в зимовий період.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вази | Фігурна |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Висота вази | 600 мм |
| Діаметр підстави | 220 мм |
| Діаметр горловини | 220 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴


