Горщик із підставкою із шамотної глини ручної набивки. Розміри — 30*31 см. Високотемпературне випалювання забезпечує якість і зносостійкість цього виробу. Такі горщики слугують довгі роки, не втрачаючи водночас зовнішнього вигляду та забезпечуючи рослинам комфортні умови для росту та розвитку. З підставкою і дренажним отвором на дні.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає й рослина почувається максимально комфортно та прекрасно розвивається.
Слугують від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці за будь-якої температури.
Спосіб виготовлення — ручне набиття й підпал у печі.
Можливість надання фото перед відправленням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 12 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴


