Горщик з підставкою з шамотної глини ручної вибійки . Розміри - 29*22 см. Крім цього є ще 2 розміру горщика цієї моделі:32*25 см (15л) і 27*20 (8 л)
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Діаметр | 290 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 250 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Форма | Кругла |
| Тип | Вазон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴


