Розміри:26*26*20,5 див. Горщик з підставкою з шамотної глини ручної роботи. Високотемпературний випал забезпечує якість і зносостійкість даного виробу. Такі горщики служать довгі роки, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду та забезпечуючи рослинам комфортні умови для росту і розвитку. З підставкою і дренажним отвором на дні.
Структура натуральної глини має мікропори, завдяки яким коренева система дихає і рослина відчуває себе максимально комфортно і добре розвивається.
Служать від 10 років, не втрачають зовнішній вигляд. Можна використовувати на вулиці при будь-якій температурі.
Спосіб виготовлення - ручна набивання і випалення в печі.
Можливість надання фото перед відправкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня художньої кераміки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Тип | Горщик |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴



